نحوه تبدیل ترجمه ورد به pdf

چگونه می توان فایل ترجمه را در قالب PDF ذخیره کرد؟

اگر می خواهید فایل ترجمه تان که معمولا در قالب ورد (docx، doc)  به دست شما می رسد را به PDF تبدیل کنید. ساده ترین راه آن است که از نرم افزار مایکروسافت ورد (Microsoft Word) استفاده کنید. برای این کار کافی است تا فایل ترجمه تان را در نرم افزار باز کنید و به بخش file و سپس save as بروید. در این بخش باید بر روی مثلثی که در سمت راست گزینه save as type وجود دارد کلیک کنید تا منوئی در زیر آن ظاهر شود. در این بخش می توانید انواع فرمت هایی که می توانید فایل ترجمه را در قالب آن ذخیره کنید، مشاهده کنید. برای تبدیل فایل ترجمه به پی دی اف کافیست تا بر روی گزینه PDF (*.pdf) کلیک کنید و فایل را ذخیره کنید. به همین سادگی می توانید ترجمه فایل پی دی اف را ایجاد کنید.

البته سایت های آنلاین زیادی برای تبدیل فرمت ورد به پی دی اف وجود دارند که از میان آنها می توان به سایت های زیر اشاره کرد: small pdf ، ilovepdf

در نهایت اگر می خواهید ترجمه تان را در قالب پی دی اف یا هر فرمت دیگری تحویل بگیرید می توانید در هنگام سفارش ترجمه این موضوع را به اطلاع ما برسانید تا ترجمه تان را در آن فرمت برای شما ارسال کنیم.

امیدوارم این متن کوتاه در تبدیل ترجمه هایتان به فرمت دلخواهتان مفید بوده باشد. پرسش هایتان را می توانید از  طریق ایمیل با ما در میان بگذارید.