ترجمه عکاسی : بهترین دوربین های DSLR ارزان 2014

دوربین های برتر SLR دیجیتال خیلی گران هستند اما DSLR های خوب زیادی هم هستند که قیمت آنها کمتر از 1000 دلار است. این دوربین های عکاسی برای کسانی مناسب هستند که عکاسی را به اندازه کافی جدی می گیرند که یک دوربین سنگین تر و با توان بیشتر را با خودشان حمل کنند اما پول نقد کافی برای خرید مدل های گران تر ندارند یا اینکه نیازی به استفاده از آن دوربین های عکاسی گران حس نمی کنند.
دوربین های عکاسی DSLR ارزانی وجود دارند که قیمت آنها در دامنه 500 تا 1200 دلار نوسان می کند و مستقیما با دوربین های بدون آینه جدیدی که کوچکتر و سبک تر هستند رقابت می کنند. اما یک ویژگی کلیدی که باعث برتری DSLR ها در رقابت با بدون آینه ها می شود ، وجود منظره یاب نوری بزرگ و عالی آنها است. این منظره یاب ها در زمان استفاده از دوربین عکاسیDSLR ارزان می توانند یک ابزار عالی را برای یافتن و ترکیب بندی بهترین تصویرهای ممکن در اختیار عکاس قرار دهند.
$646.95 : Nikon D5200  
 $669.00 :Canon EOS 60D
$499.00 :Canon EOS Rebel T3i
$699.00: Canon EOS Rebel T5i IS
$599.00 : Canon EOS Rebel SL1 IS

 

ترجمه عکاسی خود را از صفحه سفارش ترجمه ارسال کنید تا فورا از دستمزد و زمان تحویل ترجمه تان مطلع شوید

توجه: سایت ترجمه فوری صرفا با کسب اجازه از مشتری نمونه ترجمه ها را در سایت درج می کند.

در لحظه بودن: راهنمائی برای دوربین ها، فیلم و عکاسی فوری

در حالکيه شما مي‌توانيد با يک دوربين ديجيتال فورا ببينيد که عکسي که انداخته‌ايد، چطور به نظر مي‌رسد، هنوز هم عکس شما مجموعه اي از نقاط روي صفحه است که به باتري وابستگي دارد و يک عکس ملموس نيست. براي داشتن عکس‌هاي واقعا فوري، شما بايد به گذشته و فيلم‌هاي فوري نگاهي بيندازيد. عکس‌هاي فوري پولاروئيد در حال بازگشت به صحنه هستند. درين مقاله شما راهنماي سريعي براي عکس‌هاي فوري خواهيد: راهنمائي براي دوربين‌ها، فيلم فوري و مزيت‌ها و نقايص آن

عکاسي فوري چيست؟دوربین پلاروئید

من عکاسي فوري را به اين صورت تعريف مي‌کنم:استفاده از دوربين يا فرايندي که مستقيما بعد از قرار گرفتن فيلم در معرض نور، چاپ فيزيکي تصوير شما را بدون دستگاه هاي ديگر امکان پذير مي‌کند. اگرچه پولاروئيد خط دوربين و فيلم‌هاي فوريش را متوقف کرده است فوجي هنوز هم دوربين و فيلم‌هاي فوري توليد مي‌کند که در حال محبوب شدن هستند. کداک هم در نقطه اي از زمان به اين بازي وارد شد اما آن را تقريبا به سرعت رها کرد.
عکاسي فوري سنتي به فيلم فوري بستگي دارد. اين نوع فيلم خاص معمولا در بسته‌هايي عرضه مي‌شود که حاوي ده تکه فيلم هستند که به ده عکس تبديل مي‌شوند. اين بسته‌ها در دوربين قرار داده مي‌شوند. هر تکه از فيلم حاوي يک بسته شيميائي است که به انتهاي آن چسبيده است. دوربين مثل ساير دوربين‌هاي عکاسي يک تصوير را به فيلم مي‌تاباند. بعد در حين خروج فيلم از دوربين مواد شيميائي بوسيله غلطک هايي بر روي فيلم پخش مي‌شوند. واکنش‌هاي شيميائي يک تصوير ايجاد مي‌کنند اين روند چند دقيقه طول مي‌کشد بعد شما مي‌توانيد عکستان را ببيند

ادامه مطلب: در لحظه بودن: راهنمائی برای دوربین ها، فیلم و عکاسی فوری