MSRS - Microsoft robotic studio

کلیدواژه ها : روبوتیک، کیت روبوت، ترجمه کامپیوتر، ترجمه تخصصی کامپیوتر، ترجمه

چون MSRS بر روی NET Framework. اجرا می شود و شما از Microsoft Visual Studio برای طراحی برنامه روبوتیک استفاده می کنید ، می توانید از هر یک از زبانهایی که بوسیله  NET Framework. پشتیبانی می شود استفاده کنید. اکثر نمونه ها و خودآموزهای در دسترس MSRS به زبانVisual Basic .NET یا #C نوشته شده اند.نمونه کد مورد استفاده در سراسر این کتاب به زبان  #C  نوشته شده است  اما این کار به معنای آن نیست که شما اگر مایل باشید  نمی توانید  از Visual Basic .NET استفاده کنید.
MSRS به شما اجازه می دهد که از زبان اسکریپت نویسی پیتون که یک زبان شیئ گرای قابل توسعه است که مجوز منبع باز توزیع می شود نیز استفاده کنید .مایکروسافت یک نسخه پیتون را ارائه می دهد که با .NET کار می کند و Iron Python نام دارد. MSRS برای برنامه نویس هایی است که Iron Python ترجیح می دهند چند نمونه کد پیتون را در MSRS قرار داده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد پیتون به http://www.python.org/ بروید.

روبوت مایکروسافت msrs
MSRS یک زبان برنامه نویسی گرافیکی به نام زبان برنامه نویسی بصری یا VPL را نیز معرفی می کند . VPL به برنامه نویسان مقدماتی و دانشجویان یک واسط بصری ارائه می کند و  به آنها اجازه می دهد که برای ایجاد برنامه روبوتیک از تکنیک های کشیدن و رها کردن استفاده کنند . VPL برای برنامه نویسان با تجربه ای نیز که می خواهند به سرعت یک پیش نمونه برنامه کاربردی را بسازند مفید است . به سادگی می توان برنامه های نوشته شده با VPL را به برنامه های کاربردی C# تبدیل کرد.بنابراین یک برنامه که در VPL شروع شده  است را می توان با استفاده از Visual Studio و .NET Framework توسعه داده و بهتر کرد.

MSRS حاوی سرویس ها و ابزارهایی است که به شما اجازه می دهد برنامه روبوتیک را اشکال زدائی و طراحی کنید.برنامه های MSRS بر روی وب یا اینترانت محلی به عنوان مجموعه ای از سرویسهایی که از هم مجزا هستند اجرا می شوند.این کار به توسعه دهندگان اجازه می دهد که برنامه های کاربردی روبوتیک مبتنی بر وب بنویسند که سبک و منعطف باشند.این مقاله یک بررسی کلی از اجزاء کلیدی و آرایش MSRS را ارائه می کند.

 

پرتال دانش

کلیدواژه ها : پرتال، پرتال دانش، سازمان دانش، ترجمه کامپیوتر

رده بندی عناصر پرتال دانش ، یک زمینه اطلاعاتی را برای ما فراهم می کند. اصطلاح سیستم سازمان دانش برای تعریف کلیه طرح های سازمان دهی اطلاعات متنوع و ایجاد رابطه هایی برای ارتقای مدیریت محتوا به کار گرفته می شود. این سیستم مدل های رده بندی خاصی را در بر می گیرد که مواد را به  صورت رده های عمومی و سرخط های موضوع سازمان دهی می کنند این رده ها  امکان دسترسی مفصل تر یا ایجاد فایل های مجوزی که می توانند تغییر اطلاعات کلیدی  را کنترل کنند، فراهم می کنند. این رده ها در بردارنده رده های خاص سازمان شما هستند که کسب و کار سازمان شما را منعکس کرده و پشتیبانی می کنند.  استفاده سیستم سازمان دانش ، شناخت سریع اصطلاح شناسی مشترک مورد استفاده در شرکت شما را امکان پذیر می کند و از نقطه نظر کاربران پرتال دانش شرکتی نیز معنا شناسی را بهبود می دهد. وقتی که راه حل های نرم افزاری پرتال دانش شرکتی را بررسی می کنید، باید آن را با استانداردهای نام گذاری و رده بندی سازمان تطبیق بدهید تا بتوانید آنرا به سادگی اجرا و نگهداری کنید.
سیستم های سازمان دانش به منظور سازمان دهی محتوا و بازیابی و مدیریت مجموعه ها به کار برده می شوند. این سیستم ها نقشه ای را فراهم می کنند که صفحات محتوائی برای برقراری ارتباط بین نقش های کارگر دانش و اطلاعات در دسترس در مجموعه به آن نیاز دارند. محتوا به کاربران نمایش داده می شود و آنها می توانند محتوایی ر ا که ممکن است از وجود آن مطلع نباشند، به سادگی پیدا کنند. یک کتابخانه دیجیتال که حاوی یک یا چند سیستم سازمان دانش است از پرتال دانش شرکت پشتیبانی می کند. این سیستم سازمان دانش از یک کتابخانه دیجیتال استفاده می کند . این کتابخانه را می توان به عنوان یک مخزن جدید از اشاره گرها به اطلاعات بکار برد. تا  بتوان یک دید کلی از محتوای در دسترس از سازمان  ارائه کرد و از این طریق بتوانیم بازیابی اطلاعاتی که کاربران به آن نیاز دارند را امکان پذیر کنیم. سیستم سازمان دانش دارای مشخصات مشترک زیر است :

 

ترجمه تخصصی کامپیوتر - RFID

کلیدواژه ها: RFID، پشته RFID، خواننده RFID، ترجمه کامپیوتر

لایه خواننده در RFID

در پائین پشته RFID قسمت بدون IP سیستم قرار گرفته است که دربردارنده برچسبها،حسگرها و نمایشگرهایی است که با خواننده ارتباط برقرار می کنند تا دستورالعملها را دریافت کنند یا مشاهدات را برگردانند.ارتباط در این لایه از طریق دستگاه ساده و پروتوکلهای ویژه سازنده  دستگاه  که تحت تاثیر پیچیدگی های لایه های بالاتر قرار نمی گیرند؛ برقرار می شود.
خواننده ها مسئول ترجمه جزئیات چندین لایه پائین تر به نمایش های داده ای مفیدی هستند که لایه های بالاتر پشته پروتوکل می توانند از آنها استفاده کنند. این فرایند اغلب در بردارنده فرایند تکمیل کردن داده خام دریافت شده بوسیله قطعه هدف (مثلا برچسب)،بوسیله داده های دیگری است که بوسیله خواننده شناخته شده می شوند (مثلا هویت خود خواننده،مکان خواننده و زمانی که مشاهده خاص انجام شده است) می باشد. همچنین خواننده ها می توانند سایر جزئیات مربوط به آن نشست ارتباطی خاص  از جمله الزامی بودن یک مکانیسم کنترل دسترسی برای دسترسی به حافظه برچسب یا انجام عمل نوشتن علاوه خواندن را نیز ثبت و پردازش کنند.
خواننده ها ارتباطات را در این لایه کنترل می کنند و یک پل را برای ترجمه دستورات ورودی از لایه های بالاتر که از واسطهای نسبتا پیچیده تر و حمل ونقل برمبنای IP استفاده می کنند فراهم می کنند و دستورالعملها را با یک روند مرحله به مرحله و بااستفاده از پروتوکل خاص لایه فیزیکی مناسب بازسازی می کنند.در نتیجه برچسبها،مستقیما از طریق اینترنت قابل آدرس دهی نیستند.و در عوض میزبانهایی که به هر دلیلی علاقه مند به ارتباط با یک برچسب خاص باشند باید از خواننده به عنوان یک واسطه استفاده کنند.

مدیریت سیستم

جزء نهایی پشته RFID یک طرح ثانویه عمودی است که با مدیریت نرم افزار و عناصر سیستم رابطه دارد.البته مدیریت قطعات شبکه را می توان با استفاده از برخی نسخه های SNMP و برنامه های کاربردی مدیریتی متناسب انجام دارد و این کارکرد عموما در یک سیستم RFID بکار گرفته می شود.هر چند،لازم است که کنترلهای خاصی متناسب با عمل اجزاء خاص RFID داشته باشیم.
مثلا برای مدیریت عمل یک زیربنای خواننده ،لازم است که مونیتورهای خاصی را برای عمل هر آنتن خواننده داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات عملیاتی انها را تشخیص بدهیم.این وضعیت در RFID رایج است چون عملیات شفاف به معنای این است که در وضعیتی که صرفا به این دلیل که هیچ برچسبی در مجاورت خواننده وجود نداشته است داده ها جمع آوری نشده اند، ، برای تشخیص ناکارآمدی واقعی، نظارت بر داده جمع آوری شده کافی نیست.

+ برای مشاهده متن انگلیسی ترجمه شده کلیک کنید

برای سفارش ترجمه کامپیوتری و اطلاع از قیمت ترجمه و زمان تحویل از دکمه آپلود فایل ترجمه در ستون سمت راست استفاده کنید