MSRS - Microsoft robotic studio

کلیدواژه ها : روبوتیک، کیت روبوت، ترجمه کامپیوتر، ترجمه تخصصی کامپیوتر، ترجمه

چون MSRS بر روی NET Framework. اجرا می شود و شما از Microsoft Visual Studio برای طراحی برنامه روبوتیک استفاده می کنید ، می توانید از هر یک از زبانهایی که بوسیله  NET Framework. پشتیبانی می شود استفاده کنید. اکثر نمونه ها و خودآموزهای در دسترس MSRS به زبانVisual Basic .NET یا #C نوشته شده اند.نمونه کد مورد استفاده در سراسر این کتاب به زبان  #C  نوشته شده است  اما این کار به معنای آن نیست که شما اگر مایل باشید  نمی توانید  از Visual Basic .NET استفاده کنید.
MSRS به شما اجازه می دهد که از زبان اسکریپت نویسی پیتون که یک زبان شیئ گرای قابل توسعه است که مجوز منبع باز توزیع می شود نیز استفاده کنید .مایکروسافت یک نسخه پیتون را ارائه می دهد که با .NET کار می کند و Iron Python نام دارد. MSRS برای برنامه نویس هایی است که Iron Python ترجیح می دهند چند نمونه کد پیتون را در MSRS قرار داده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد پیتون به http://www.python.org/ بروید.

روبوت مایکروسافت msrs
MSRS یک زبان برنامه نویسی گرافیکی به نام زبان برنامه نویسی بصری یا VPL را نیز معرفی می کند . VPL به برنامه نویسان مقدماتی و دانشجویان یک واسط بصری ارائه می کند و  به آنها اجازه می دهد که برای ایجاد برنامه روبوتیک از تکنیک های کشیدن و رها کردن استفاده کنند . VPL برای برنامه نویسان با تجربه ای نیز که می خواهند به سرعت یک پیش نمونه برنامه کاربردی را بسازند مفید است . به سادگی می توان برنامه های نوشته شده با VPL را به برنامه های کاربردی C# تبدیل کرد.بنابراین یک برنامه که در VPL شروع شده  است را می توان با استفاده از Visual Studio و .NET Framework توسعه داده و بهتر کرد.

MSRS حاوی سرویس ها و ابزارهایی است که به شما اجازه می دهد برنامه روبوتیک را اشکال زدائی و طراحی کنید.برنامه های MSRS بر روی وب یا اینترانت محلی به عنوان مجموعه ای از سرویسهایی که از هم مجزا هستند اجرا می شوند.این کار به توسعه دهندگان اجازه می دهد که برنامه های کاربردی روبوتیک مبتنی بر وب بنویسند که سبک و منعطف باشند.این مقاله یک بررسی کلی از اجزاء کلیدی و آرایش MSRS را ارائه می کند.